Skip to main content

-Visa kartını ilk kez GastroPay uygulamasına kaydeden kullanıcılar, kayıtlı kartlarıyla GastroPay uygulaması üzerinden yapacakları ilk harcama sonrasında 50 TL değerinde GastroPara kazanır.

– İlk harcamanın 50 TL altında olması durumda ise yapılan harcama kadar GastroPara kazanılır.

-Kayıtlı Visa kartıyla GastroPay uygulaması üzerinden 2 harcama daha yapılması halinde kullanıcı tüm kazanımlara ilave 100 TL değerinde GastroPara kazanır.

-İlave 100 GastroPara kampanyasından faydalanabilmek için VISA kartından yapılan harcamanın minimum 70 TL olması gerekir.

– Kampanyalardan sadece 1 kez yararlanılabilir.

-Kampanya “Gel-Al” dahil olmak üzere seçili restoranlarda veya paket serviste GastroPay uygulaması ile yapılan tüm ödemelerde geçerlidir. Paket servis siparişlerinde, ödemenin GastroPay ile yapılacağı sipariş esnasında ilgili üye iş yerine (restorana) belirtilmelidir.

-Kampanya 01 Ekim 2023 – 30 Haziran 2024 tarihleri arasında geçerlidir.

-1 GastroPara 1 TL değerindedir.

-Kazanılan GastroPara’lar GastroPay uygulaması üzerinden yapılacak sonraki harcamalarda kullanılabilir.

-GastroPay ile yapılan harcama iade edilirse kazanılan GastroPara tutarı kullanıcının GastroPara bakiyesinden geri alınır.

– Kampanyadan faydalanmak için ödemenin Visa logolu bireysel veya ticari kredi kartı, banka kartı veya ön ödemeli kartlar ile yapılması gerekmektedir.

-Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.

-GastroPay kötü niyetli katılım ve kullanımları eleme hakkına sahiptir. Kullanıcının kampanyayı kötüye kullanımı ve/veya suistimali tespit edilmesi halinde, GastroPay kullanıcının kampanya kazanımı geri alma ve işlemini iptal etme hakkını saklı tutar.

-Hizmetin verilmesi sırasında yaşanabilecek teknik, lojistik ya da operasyonel sorun ve aksaklılardan Visa ve iştirakleri sorumlu değildir. Kampanyanın yürütülmesinden GastroPay sorumlu olup, Visa ve iştiraklerinin katılımcılara karşı kampanyaya dair herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

-GastroPay kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

-Kampanyanın düzenleyicisi GC Yeme İçme Hizmetleri A.Ş.’dir.