GastroPay'le 75 TL Kazan ✨

Happy Moons ve Wagamama’da yapacağın ilk harcamada 75 TL kazan ✨

-Kullanıcılar yapacakları ilk harcama sonrasında 75 TL değerinde GastroPara kazanır. Kazanılan GastroPara’lar GastroPay uygulaması içindeki cüzdana yüklenir. İlk harcamanın 75 TL altında olması durumda ise yapılan harcama kadar GastroPara kazanılır.

-Kampanya “Gel-Al” dahil olmak üzere restoranlarda veya paket serviste GastroPay uygulaması ile yapılan tüm ödemelerde geçerlidir. Paket servis siparişlerinde, ödemenin GastroPay ile yapılacağı sipariş esnasında ilgili üye iş yerine (restorana) belirtilmelidir.

-1 GastroPara 1 TL değerindedir.

-Kazanılan GastroPara’lar 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir.

-Kazanılan GastroPara’lar Gastropay uygulaması üzerinden yapılacak sonraki harcamalarda kullanılabilir.

-GastroPay ile yapılan harcama iade edilirse kazanılan GastroPara tutarı kullanıcının GastroPara bakiyesinden geri alınır.

– GastroPay uygulamasında yapılan ilk harcamanın Happy Moons ve Wagamama restoranlarında olma şartı vardır.

-Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır. (Kampanyanın yürütülmesi amacı ile GC Yeme İçme Hizmetleri A.Ş verilerinizi toplayabilecek ve kampanya bitiminde imha edecektir.)

-GastroPay kötü niyetli katılım ve kullanımları eleme hakkına sahiptir. Kullanıcının kampanyayı kötüye kullanımı ve/veya suistimali tespit edilmesi halinde, GastroPay kullanıcının kampanya kazanımı geri alma ve işlemini iptal etme hakkını saklı tutar.

-GastroPay kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

-Bu kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez.