Geldi 11 Ayın Sultanı, GastroPay'de fırsat zamanı! ✨

Geldi 11 Ayın Sultanı, GastroPay’de fırsat zamanı ✨

Ramazan Kampanya Koşulları

Maydonoz Döner

– Kampanya, ramazan ayı boyunca (11 Mart – 9 Nisan 2024) Maydonoz Döner şubelerinde GastroPay uygulaması ile yapılan GastroPara kullanımları hariç 70 TL ve üzeri tüm ödemelerde ödemenin %30’u kadar GastroPara kazanılır.
– Kampanya ödeme başına en fazla 500 TL’ye kadar olan sipariş tutarına uygulanır.

BayDöner

– Kampanya, ramazan ayı boyunca (11 Mart – 9 Nisan 2024) Baydöner şubelerinde ve Baydöner web sitesinde ( https://sencossla.com ) 18:00 – 22:00 saatleri arasında GastroPay uygulaması ile yapılan GastroPara kullanımları hariç 70 TL ve üzeri tüm ödemelerde ödemenin %30’u kadar GastroPara kazanılır.
– Kampanya ödeme başına en fazla 500 TL’ye kadar olan sipariş tutarına uygulanır.

Hacı Başar Kebap

– Kampanya, ramazan ayı boyunca (11 Mart – 9 Nisan 2024) Hacı Başar Kebap şubelerinde 18:00 – 22:00 saatleri arasında GastroPay uygulaması ile yapılan GastroPara kullanımları hariç 70 TL ve üzeri tüm ödemelerde ödemenin %30’u kadar GastroPara kazanılır.

– Kampanya ödeme başına en fazla 750 TL’ye kadar olan sipariş tutarına uygulanır.

Bodrum Mantı

– Kampanya, ramazan ayı boyunca (11 Mart – 9 Nisan 2024) Bodrum Mantı şubelerinde 18:00 – 22:00 saatleri arasında GastroPay uygulaması ile yapılan GastroPara kullanımları hariç 70 TL ve üzeri tüm ödemelerde ödemenin %20’u kadar GastroPara kazanılır.

– Kampanya ödeme başına en fazla 500 TL’ye kadar olan sipariş tutarına uygulanır.

– 1 GastroPara 1 TL değerindedir.

– Kazanılan GastroPara’lar Gastropay uygulaması üzerinden yapılacak sonraki harcamalarda kullanılabilir.

– GastroPay ile yapılan harcama iade edilirse kazanılan GastroPara tutarı kullanıcının GastroPara bakiyesinden geri alınır.

– Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır. (Kampanyanın yürütülmesi amacı ile GC Yeme İçme Hizmetleri A.Ş verilerinizi toplayabilecek ve kampanya bitiminde imha edecektir.)

– Kampanya “Gel-Al” dahil olmak üzere restoranlarda veya paket serviste GastroPay uygulaması ile yapılan tüm ödemelerde geçerlidir. Paket servis siparişlerinde, ödemenin GastroPay ile yapılacağı sipariş esnasında ilgili üye iş yerine (restorana) belirtilmelidir.

– GastroPay kötü niyetli katılım ve kullanımları eleme hakkına sahiptir. Kullanıcının kampanyayı kötüye kullanımı ve/veya suistimali tespit edilmesi halinde, GastroPay kullanıcının kampanya kazanımı geri alma ve işlemini iptal etme hakkını saklı tutar.

– GastroPay kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

– Kampanyadan günde maksimum 2 kez, haftada ise toplamda 6 kez faydalanılabilir.

-Bu kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez.

Detaylar için tıklayın!